Töötukassa koostööpartner

Kellele sobib Digiturunduse koolitus?

Digiturunduse koolitus sobib hästi nii algajale kui ka edasijõudnud inimesele, kellel on huvi ennast kurssi viia erinevate digiturunduse võimalustega.

 • Tahad alustada tööd veebiturundajana mõnes suures meediaagentuuris? See koolitus annab sulle esmased teadmised, et olla konkurentsivõimeline!
 • Soovid ennast täiendada, et olla tööjõuturul konkurentsivõimelisem!
 • Oled ettevõtja ning soovid oma toodete/teenuste müüki internetis kasvatada, kuid ei taha teenust sisse osta.
 • Töötad positsioonil, kus sinu tööülessanneteks on toodete/teenuste turundamine ning soovid ennast koolitada, et saaksid oma tulemusi parandada!

Personaalse koolituse fookus ja koolituse mahu jaotumine teemade kaupa selgub koostöös ja kokkuleppel koolitusel osalejaga!

Peale koolitust tead ja oskad järgmist;

Millised on reklaami ning sihtimise võimalused Sotsiaalmeedias ning kuidas iseseisvalt reklaamikampaaniaid seadistada ning nende tulemuslikust mõõta.

Millised reklaami ning sihtimise võimalused on Google´s ning kuidas iseseisvalt reklaamikampaaniaid seadistada ning optimeerida reklaame maksimaalse tulemuslikuse suunas.

Kuidas toimib reklaami ostmine kohalikes kanalites (Delfi, Postimees jne) ning kuidas valida oma toote/teenuse jaoks just õige kanal, kus reklaami mõju oleks maksimaalne.

Põhiteadmised veebianalüütika kohta, millist infot saab kodulehe külastajate kohta koguda ning kuidas neid teadmisi edukalt kasutada, et reklaamitegevused oleksid maksimaalselt efektiivsed toote/teenuse müügiks

Kuidas teha kodulehte wordpressi peale ning kuidas see optimeerida otsingumootorile, mis tooks lehele rohkem potentsiaalseid kliente. 

Kuidas kasutada mugavat ja tasuta veebidisaini programmi “Canva”, millega on võimalik ise luua professionaalse välimusega ning hästi toimivaid reklaammaterjale oma toote/teenuse edukaks müügiks. Lisaks vaatame, kuidas luua kiirelt ja taskukohaselt oma brändile logo ning mida peab hea logo loomisel silmas pidama.

Kuidas koguda klientide e-maile, kuidas valida selleks sobiv tööriist ning kuidas teha ja välja saata uudiskirja, mis aitaks toodet/teenust edukalt müüa.

Soovi korral saab kogu koolituse videokõne salvestada ning seda hiljem uuesti vaadata! 

KOOLITUSE TAGASISIDE

Katrin Uudsemaa
Katrin Uudsemaa
2022-09-27
Lihtsalt super koolitus ja koolitaja! Kui olin varem näiteks ise kodulehe tegemise ja haldamise mõtte maha matnud, siis tänu Heikile saan täna iseseisvalt hakkama! Koolituse käigus ei jäetud mulle isegi võimalust mõelda, et ma ei suuda. Selgitused olid nii arusaadavad, et kõik tuli lihtsalt ja loogiliselt. Tänud!
Kaili Laur
Kaili Laur
2022-05-12
Väga soovitan, koolitus on just personaalne Heiki võtab sinu tempo ja vurista lihtsalt kõiki oma teadmisi ja mõtleb kaasa , st ta annab just sinu soovidele parimaid nõuandeid ja oskusi. See oli kolmas koolitus antud valdkonnas ja just see mida vajasin. Tänud Heiki 🙂
Kerlyn K
Kerlyn K
2022-01-19
Pesonaalne koolitus andis head teadmised ja oskused. Sain põhjalikud vastused oma küsimustele ning häid juhiseid edaspidisteks toiminguteks. Jäin väga rahule, aitäh :)
Riina Rannamägi
Riina Rannamägi
2021-12-07
Eelkõige tooks välja personaalsuse, paindlikkuse ja toetava ning sõbraliku õhkkonna. Eriti soovitan koolitust neile, kellel on konkreetne vajadus või nägemus kodulehe loomiseks. Väga suur pluss on salvestatud materjali kasutamise võimalus peale koolitust. Suur tänu veelkord, edu ja rahulolevaid kliente!
Janeli Jõgi
Janeli Jõgi
2021-11-29
Olen läbimas juba oma teist koolitust. Koolitused on personaalsed ja väga informatiivsed. Alustavale ettevõtjale parim koht kus omandada teadmisi kodulehe tegemisest ja turundamisest😉
Aire Viisu
Aire Viisu
2021-10-28
Väga hea kogemus ja asjalik abi!
Pet Milo
Pet Milo
2021-09-21
Väga informatiivne - professionaalne koolitus! Olen läbinud eelnevalt mitu digiturunduse koolitusprogrammi, aga...Dreammarketingi personaalne koolitus on lihtsalt suurepärane. Koolituse käigus saadki PÄRISELT oma küsimustele vastused! Soovitan soojalt!
Merle Vau
Merle Vau
2021-09-13
Väga vajalik ja professionaalne koolitus. Joogatund.ee sai uue kodulehe, koos kõigi vajalike info edastamise kanalitega google otsing, facebook, ads manager jne. Soovitan väga!!!!
Kristiina Oppar
Kristiina Oppar
2021-09-11
DreamMarketing'i tugevus on individuaalne lähenemine. Tekkinud küsimustele on kohe vastused ja ka nutikad ettepanekud. Vajadusel on kodulehe ja sotsiaalmeedia audiit. Produktiivne ja tulemuslik. 5+!
Katre Randmaa
Katre Randmaa
2021-03-08
Super hea koolitus, soovitan kõigile, kes selles valdkonnas ennast täiendada soovib.

MIDA DIGITURUNDUSE KOOLITUS ENDAS SISALDAB?

 • 1. Facebooki & Instagrami reklaamivõimalused

  Facebooki erinevad reklaamiformaadid

  Millised on erinevad sihtimisvõimalused Facebookis & Instagramis?

  Facebook business konto/reklaamikonto tegemine.

  Facebooki Pixli tegemine ning paigaldamine kodulehele.

  Facebook Audience Insights kasutamine.

  Facebook remarketing dünaamiliste reklaamide tegemine.

 • 4. Veebianalüütika

  Google Analytics tööriista tutvustus.

  Google Analytics konto loomine/koodi genereerimine/paigaldamine.

  Mis statistikat on võimalik Google Analyticuga koguda?

  Kuidas seadistada erinevaid konversioone/goale/evente?

  E-commerce vajalikus ning kuidas seda paigaldada?

 • 5. Kodulehe loomine & haldamine (wordpress/woocommerce)

  Räägime erinevatest vajalikest pluginatest (e-maili listi kasvatamine, kodulehe kiiremaks tegemine, dünaamiline taasturundus jne).

  Kodulehe uuendamine ning varundamine.

  Millist teemat kodulehe ehitamiseks oleks mõistlik kasutada.

  Mida peab kodulehe tegemisel silmas pidama, et see müüks.

 • 6. Kampaaniate seadistamine & Optimeerimine

  Vaatame koos, kuidas kampaaniaid jooksvalt monitoorida ning optimeerida.

 • 7. Logo võistluse korraldamine

  Räägime sellest, kuidas on võimalik saada alla 100€ eest 200 erinevat logo kujundust vähem kui 7 päevaga ning kuidas nende seast valida välja logo, mis sinu brändi kõige paremini esindaks.

 • 8. Bännerite kujundamine

  Vaatame, kuidas on võimalik teha ise lihtsamat veebidisaini, ilma, et peaksid maksma suuri summasid antud teenuse eest.

 • 9. E-maili turundus

  Vaatame koos, kuidas ehitada e-maili nimekirja, kuidas kirju välja saata ning millist keskkonda on selleks soovitatav kasutada.

 • 10. SEO (Otsingumootori turundus)

  Räägime, mida peaksid teadma, et saavutada Google otsingutulemustes maksimaalne positsioon ning millised on vajalikud tegevused selle saavutamiseks.

25h PERSONAALSET koolitust  + 5h praktikat!

Oleme Eesti Töötukassa koolituskaardi ametlik koostööpartner!

Soovi korral saab kogu koolituse videokõne salvestada ning seda hiljem uuesti vaadata!

KOOLITUSE LÄBIMISEL TÕEND

KOOLITUSEL OSALENUD ETTEVÕTTED

KOOLITUSE HIND
1497€
Sobib hästi ka "edasijõudnule"
*Soovi korral Videokoolitus
✓ Koolituse kestvus 30h (3 päeva)
✓ Küsimustele vastamine
✓ Koolituse aeg kokkuleppel
✓ Soovi korral e-koolituse salvestamine ning kordusvaatamise võimalus
✓ Koolituse läbijale tunnistuse/tõendi väljastamine
*Õppetasust vabastamise aluseks on Töötukassa kinnituskiri selle kohta, et Töötukassa tasub koolituse maksumuse.
Dreammarketing on läbinud Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuuri lävendipõhise kvaliteedi hindamise 2022. aastal.
Võta ühendust!Võta ühendust!

Koolitaja

Heiki Koppelmann

Heiki Koppelmann

Digiturunduse spetsialist | Meediaplaneerija

Digiturunduse spetsialist | Meediaplaneerija
Oman Digimeedia kogemust 10+ aastat olles seda praktiseerinud nii välismaal kui ka Eestis.
Viimased aastad olen teenindanud kohalikke suurkliente ettevõtetes nagu WSI Online ning Dentsu Aegis Network Estonia.

Mõned kliendid, kellega olen kokku puutunud on; Credit24, Ülemiste Keskus, Ferrero, Topauto, Kliimaseade, AJ Tooted, Eesti Loto, Kaitseressursside amet, Viru Keskus, Santa Maria, Seesam ja Mecro.

Selleks, et pakkuda võimalikult hea kvaliteediga ning isikupärastatud teenust lõin 2016 aastal brändi nimega dreammarketing.ee kus peamine fookus on kvaliteedil, mitte kvantiteedil.

+372 56 857 134

info@dreammarketing.ee

dreammarketing.ee

SERTIFIKAADID

Õppekorraldus

1. Õppetasu maksmine ja sellest vabastamine

1.1. Koolituse eest tasumine toimub arve alusel. Arve saadetakse e-posti teel. Arve tuleb tasuda arvel märgitud tähtajaks.

1.2. Kui koolituse eest tasub Eesti Töötukassa, siis toimub arve tasumine vastavalt Töötukassa koostööpõhimõtetele. Õppetasust vabastamise aluseks on Töötukassa kinnituskiri selle kohta, et Töötukassa tasub koolituse maksumuse.

2. Õppetasu tagastamise tingimused ja kord

2.1. Kui koolitusele registreerunul ei ole võimalik koolitusest osa võtta, tuleb sellest teavitada e-kirja teel aadressil info@dreammarketing.ee  või telefonil 56 857 134.

2.2. Koolitusest loobumise teatamisel vähemalt seitse kalendripäeva enne koolituse algust tühistatakse tasumata arve või tagastatakse makstud õppetasu 100% ulatuses. Koolitusele mitteilmumisel ja sellest mitteteatamisel õppetasu ei tagastata. Makstud õppetasu on võimalik üle kanda järgmisele koolitusele.

2.3. Koolitusest loobumise teatamisel vähem kui seitse kalendripäeva enne koolituse toimumist tuleb arve tasuda 25% ulatuses või tagastatakse 75%  makstud õppetasust.

2.4. Koolituse ärajäämisel korraldajatest tulenevatel põhjustel tagastatakse osalustasu täismahus või kantakse soovi korral üle mõne teise koolituse osavõtutasuks.

3. Õppekavade kvaliteedi tagamise tingimused ja kord

3.1 Koolituseprogrammide planeerimisel on arvesse võetud  õppijate vajadusi (kogutud tagasisidet toimunud koolitustest) osaluse aktiivsusest, ootustest, meetodite praktilisusest.

3.2. Koolituse käigus saadud tagasiside näitab, mida õppijad on saavutanud, mille vastu suuremat huvi tundnud ja mida juurde küsinud. Koolituse kavandamisel lähtutakse teemadest, eesmärkidest, meetoditest, kus õppija panus tegevusse oleks teadlik ja tooks tulemuse.

4. Täienduskoolituskursustega seotud koolitajate kvaliteedi tagamise tingimused ja kord

4.1. Dream OÜ poolt kaasatud koolitajad omavad kõik töökogemust õpetataval erialal. Lisaks omavad koolitajad vajalikke sertifikaate, mis on väljastatud Google poolt. Sertifikaatidega saate tutvuda siin: shorturl.at/lpAN9

5. Õppekeskkonna kvaliteedi tagamise tingimused ja kord

5.1. Koolituse jooksul püütakse luua võimalikult õppimist toetav keskkond.

5.2. Koolituse läbiviimisel ja suhtlemisel osalejatega tuleb koolituse korraldajal ja igal koolitajal järgida koolitustegevustes täiskasvanute koolitaja kutse-eetika koodeksit.

5.3. Lähtutakse õppija vajadustest, huvidest ja respekteeritakse õppijat kui endaga võrdset partnerit.

6. Täienduskoolituse kohta tagasiside kogumise kord 

6.1. Õppeprotsessi kohta kogutakse tagasisidet, mille põhjal tehakse vajadusel muudatusi, et tagada õppe kõrge kvaliteet.

6.2. Koolituse lõpus antakse osalejale võimalus vastata kirjalikult küsimustikule, mis on anonüümne ja kus osalejal on võimalus hinnata koolitusprotsessi kui tervikut, tuua esile neid kõnetanud teemasid, teha ettepanekuid ja anda vihjeid, milliste koolituste vastu veel huvi tuntakse. Osalejad annavad hinnangu kursuse õppekeskkonnale, sisule, koolitajale, õppematerjalidele ja koolituse korraldusele ning teevad ettepanekuid koolituse paremaks muutmiseks. Anonüümne tagasiside annab võimaluse õppijal olla aus ja tugineda vastustele, mis on temale omane ja oluline.

7. Õpiväljundid ja koolituse lõpetamise tingimused ning kord

7.2 Kui osaleja on tõendanud, et õpiväljundid on saavutatud ehk on sooritanud edukalt praktilise töö, saab ta sellekohase tunnistuse. Kui koolitusel osaleja ei saavuta kõiki õppekava lõpetamiseks nõutud õpiväljundeid (praktiline töö ebaõnnestus), saab osaleja tõendi koolitusel osalemise kohta.