DIGITURUNDUSE HINNAKIRI

LARGE Business (e-pood)
KUUTASU
399+
Sobib suuremale firmale/e-poele
*Personaalne turundusstrateegia
5+ tunni eest haldust/nõustamist
4+ erinevat reklaamikanalit
Sisu genereerimine/postitamine
Kampaania järelanalüüs/soovitused
Detailne meediaplaani koostamine
NB: reklaamieelarve ei sisaldu hinnas

Lisatasu eest:
Konsultatsioon 50€/h
Materjalide tootmine
Maandumislehe arendamine
*hinnale lisandub KM
Soovin teenust

KLIENTIDE TAGASISIDE

“Heiki Dreammarketingist ongi see inimene, kes on puudu Sinu ideaalsest sotsiaalmeedia plaanist! Esmastest seatud eesmärkidest liikusime mööda juba poolel teel. Ta mõtleb hoogsalt kaasa, on pidevalt kättesaadav ning annab ausat tagasisidet, mis on jätkusuutlikuses võtmetähtusega. Mulle jättis meie esimene kokkupuude sedavõrra sümpaatse mulje, et jätkame koostööd ka edaspidi. Aitäh Sulle!”

Annely Emma KrellTurundusspetsialistYfu

“Koostöö on olnud igati korrektne. Oleme Dreammarketingi tehtud tööga rahul. Kõikidele probleemidele on leitud lahendused ning eraldi tooksin välja küsimuste lahendamise hea operatiivsuse ning initsiatiivikuse uute lahenduste pakkumisel.”

Taavi RaudmannMüügispetsialistKohvikeskus

“Koostöö Dreammarketing´iga oli väga sujuv. Puidugaraažile sain ilusa logo väga kiiresti. Häid logosid, mille hulgast valida oli palju.”

Sander SuttingOmanikPuidugaraaž

“Jäime oma kampaaniaga väga rahule ning tänu Dream Marketing’ile saime soovitud vanuserühmas suure hulga huvilisi, mis ületas esialgsed ootused. Kui olete ise varem püüdnud Facebook’i või Instagrami kaudu reklaami teha ning kampaaniad pole edukad olnud, siis soovitan kindlasti koostööd Dream Marketing’iga.”

Kerli JõksProjektijuhtMTÜ Eesti Abikeskused

“Selleks, et mina saaksin teha seda, mis mulle meeldib ja mida ma hästi oskan olen valinud turundust haldama Dream Marketingi, sest neile see meeldib ja seda nad oskavad hästi. Mina olen rahul!”

Cätlin MölderOmanikAnyPenny

“Brändi identiteedi loomine ning selle läbimõeldud turundamine väljavalitud kanalites koostöös Dream Marketingiga on juurde toonud palju kliente ning aidanud konkurentidest enam silma paista. Olen koostööga siiamaani väga rahul!”

Andres AndressonOmanikPoni Zimba