DIGITURUNDUSE HINNAKIRI

LARGE Business (e-pood)
KUUTASU
399+
Sobib suuremale firmale/e-poele
*Personaalne turundusstrateegia
5+ tunni eest haldust/nõustamist
4+ erinevat reklaamikanalit
Sisu genereerimine/postitamine
Kampaania järelanalüüs/soovitused
Detailne meediaplaani koostamine
NB: reklaamieelarve ei sisaldu hinnas

Lisatasu eest:
Konsultatsioon 50€/h
Materjalide tootmine
Maandumislehe arendamine
*hinnale lisandub KM
Soovin teenustSoovin teenust

KLIENTIDE TAGASISIDE

“Oli suurepärane koolitus mille tegi eriliseks just personaalne lähenemine kus just konkreetsetele asjadele tähelepanu osutamine võimaldab saada otsest kasu. Asjalik, professionaalne ja efektiivne. Algajale arusaadavalt näidete varal edastatud. Ja väga meeldiv koolitaja kellele annan maksimum punktid. Soovitan soojalt.” 

“Koostöö sujus suurepäraselt ja saime paari tunniga paika selle, mida oleme pusinud iseseisvalt pea aasta.
Ja mis peamine, kui tavaliselt IT lahendused tunduvad kui hiina keel, siis suhtlemine oli lihtne ja õpetused arusaadavad. Hästi inspireeriv ja motiveeriv koolitus ka netivõhikule.” 

“Koolitusest oli väga palju kasu, saime rohkem kui ootasime. Individuaalne koolitus oli meile kõige sobilikum kuna saime tehtud konkreetsed asjad , mida soovisime. Koolitajale anname ka 10 punkti :)!” 

“Sain koolituselt väga hea ülevaate, et mis tööriistadega ja kuidas erinevates sotsiaalmeedia kanalites oma teenust paremini ning efektiivsemalt turunduda. Koolitus oli igati professionaalne ja asjalik ning kasulik igale turundajale!” 

“Soovitan antud koolitust kõigile, kellel on huvi oma teenuseid ise õppida veebis turundama. Antud koolitus on ideaalne, kuna on isikupärastatud just iga inimese vajadustele!” 

“Mul on hea meel, et pöördusin abi saamiseks just Dreammarketingi poole. Väga meeldiv on töötada profesionaalidega ja seda Heiki just on. Sain selge ülevaate kuidas töötada efektiivselt sots. meedias. Kuna olen selles vallas algaja, siis individuaalne koolitus on parim variant alustamiseks. Kongreetsed soovitused, arvestades just minu tegevust ja eesmärke. Tänud!” 

“Jäime koolituspäevaga väga rahule! Meeldis see, et koolitus oli personaalne (mitte rühmas, kus erineva tausta ja soovidega inimesed) ja lähtus vaid meie kahe konkreetsetest vajadustest, küsimustest ja eelteadmistest. Samuti oli suureks abiks, et koolitaja oli juba eelnevalt ennast kurssi viinud meie ettevõtte ja olemasolevate digiväljunditega. Kindlust lisab ka võimalus järelkonsultatsiooniks, kui oleme jõudnud õpitut praktikas rakendada või tekib küsimusi.” 

“Heiki personaalne koolitus oli igati ootuspärane ja üle sellegi. Selgitused on üheselt arusaadavad ja selged. Koolituse vältel on ta tähelepanelik ning kogu mõttega asja juures. Pakub välja erinevaid lahendusi ja motiveerib kaasa mõtlema ning suunab suurema pildiga vaatama. Suurepärane on see, et sul on võimalus kogu koolituse videokõne salvestada ja hiljem see uuesti üle vaadata. Olen väga rahul digiturundus koolitusega, ning suuteline koolitusel õpitut koheselt rakendama.” 

“Väga teadmisterohke, sisurikas ja praktiline koolitus.
Tänu koolitusel saadud teadmisele ja praktikale saab meie ettevõtte turundamisel kasutada parimaid tööriistu ning teha paremaid otsuseid. Heiki on digiturunduse teemas väga pädev! Soovitan kõigile!”
.” 

“Heiki dreammarketingist on põhjalik ja professionaalne. Ta oli väga vastutulelik ning vastas kõikidele küsimustele, isegi kui need veidi koolituse teema kontekstist välja läksid. Üksipulgi võeti kõikide ettevõtted ja murekohad läbi ning leiti lahendused ja võimalused. Ootan juba põnevusega koolituse teist ja praktilisemat osa!”
.” 

“Heiki digiturunduse koolitus oli professionaalselt ette valmistatud ning kõrgel tasemel läbi viidud. Peatusime pikemalt nendel aspektidel, mis on relevantsed ning töötasime läbi teemad, mis olid osalejatele kõige vajalikumad. Meeldiv suhtumine, soovitan!”
.” 

“Mul on kolmest personaalsest koolituspäevast ainult väga head muljed. Tundsin ennast eelnevalt selles valdkonnas väga ebakindlalt ning seetõttu valisin koolituse, kus ma ei pea häbenema oma asjatundmatuid küsimusi. Mitte kordagi nende koolituste jooksul ei tundnud, et oleksin vales kohas. Küll aga oleksin võinud juba palju varem Dreammarketingi oma probleemide lahendamiseks üles leida. Kõik, mida nägin ja kuulsin, tundus põnev ja edasisele tegutsemisele hoogu andev. Minu tänu väga sümpaatsele ja kompetentsele koolitajale Heikile, kelle rahulik meel ja kiire lahenduste leidmise oskus on aluseks ka meie edasisele koostööle.”
.”